Na Sajmu lova i ribolova u Nišu učestvuje 53 izlagača iz cele Srbije. Organizatori očekuju da će Sajam posetiti i lovci i ribolovci iz zemalja u okruženju.
Predstavnici Ribolovačkog saveza Vojvodine podsećaju da sezona kreće u junu, kada za mnoge od njih počinje život na vodi tokom letnjih meseci.
“Tamo nisu važni nacija, vera, obrazovanje ili funkcija. Kada smo mi na vodi, i onaj doktor nauka će manje obrazovanom kolegi ribolovcu pozajmiti crva. Odatle i dolazi izraz – braća po udici”, kaže Dušan Jovanović, predsednik Ribolovačkog saveza Vojvodine.
Sajam je otvoren od 10 do 19.30h. U nedelju, poslednjeg dana, radno vreme će biti kraće, ali se ulaz neće naplaćivati.
Karta je inače 150, a za grupne posete 100 dinara.

[…] post Sajam lova i ribolova u hali Čair do nedelje appeared first on […]