U organizaciji Kluba srpsko-američkog prijateljstva i Ambasade SAD u Srbiji, američki ambasador Kajl Skot održaće u ponedeljak, 12. decembra, u Nišu predavanje na temu „Odnosi Srbije i SAD u Trampovoj eri“.
Predavanje počinje u 14.15 časova u sali Univerziteta u Nišu.
Komentari (0)