JKP Naissus

Zbog radova na vodovodnoj mreži u petak, 20. oktobra, bez vode biće više niških ulica i naselja:

– Gornji Matejevac, ulica Vodovodska br. 26 – Zbog radova na popravci vodovdne mreže biće u prekidu vodosnabdevanje do 15 sati u Vodovodskoj i okolnim ulicama: Padinskoj, Gavrila Principa, Karićevoj i Velje Cvetkovića;

– Ulica Dimitrija Tucovića – Nastavljaju se radovi od prethodnog dana na vodovodnoj mreži u ulici Dimitrija Tucovića. Zbog intervencije u prekidu je vodosnabdevanje do 15 sati u delu ulice Dimitrija Tucovića, sa desne strane, od ulice Bubanjskih heroja do naselja Milka Protić, uz napomenu da i pomenuto naselje ostaje bez vode;

– Novo Selo, ulica Vlasotinačka br. 19 – Zbog radova na popravci vodovodne mreže biće u prekidu vodosnabdevanje do 15 sati u Vlasotinačkoj ulici;

– Niška Banja, ul. Jovana Popovića br. 8 – Voda na površini, nužan je iskop u ulici Jovana Popovića, kod broja 8. Zbog intervencije na priključnoj vezi biće u prekidu vodosnabdevanje do 15 sati;

– Selo Rujnik – Cisterna za snabdevanje pijaćom vodom žitelja sela Rujnik biće u pomenutom selu od 10 do 14 sati.

JKP Parking servis

Ekipe Javno komunalnog preduzeća Parking servis Niš u petak, 20. novembra, radiće na zameni neispravnih sijalica u naselju Nikola Tesla, Proseku, Rutevcu i na teritoriji opština Crveni Krst i Medijana. Otklanjanje nedostataka na vertikalnoj signalizaciji planirano je u ulicama Sarajevska, Gavrila Principa i u Niškoj Banji.

ED Niš

Zbog radova na elektroenergetskoj mreži u petak, 20. novembra, bez struje biće:

– Od 08:00 do 09:00 – deo Gornje Vrežine;

– Od 08:00 do 15:00 – delovi ulica Knjaževačke, Stojana Anastasijevića, Zorana Radosavljevića – Čupe, Svrljiške, Brodarske, Prahovske, Dr Petra Petrovića i Majakovskog (br. 91), deo Kamenice;

– Od 08:30 do 10:30 – delovi ulica 7. Jula, Lole Ribara, Mačvanske, Milentijeve, Orlovića Pavla, Jeronimove i Keja 29. decembra;

– Od 08:30 do 11:30 – deo Vizantijskog bulevara (br. 136);

– Od 09:00 do 12:00 – deo ulice Pasterove (br. 11 i 13);

– Od 09:00 do 14:00 – deo Mramora, Vrtišta i Ravne Dubrave;

– Od 10:00 do 14:00 – Suvi Do;

– Od 10:30 do 13:00 – deo ulice Ćirila i Metodija (br. 17);

– Od 11:00 do 13:00 – deo Gornjeg i Donjeg Matejevca i Knez Sela;

– Od 14:00 do 15:00 – delovi ulica Dragoljuba Jankovića – Jenkija, Đorđa Kocića, Profesora dr Veselina Ilića i Stojana Kostića u Brzom Brodu.