Zbog obeležavanja Badnjeg dana, 6. januara, vozila na linijama javnog prevoza će se sukcesivno isključivati u periodu od 20 sati, saopštili su iz JKP Direkcija za javni prevoz Grada Niša.
Raspored isključenja vozila možete pogledati ovde.
Нишекспрес
Линија 1 | |
Време последњег поласка | Терминус |
19:30 | Миново насеље |
20:19 | Нишка Бања |
Линија 3 | |
Време последњег поласка | Терминус |
19:23 | Насеље Ратко Јовић |
19:58 | Насеље Брзи Брод |
Линија 8 | |
Време последњег поласка | Терминус |
20:10 | Габровачка Река |
19:30 | Ново Гробље |
Линија 9 | |
Време последњег поласка | Терминус |
19:50 | Подвиник |
20:25 | Мокрањчева |
Линија10 | |
Време последњег поласка | Терминус |
20:00 | Насеље 9 Мај |
19:24 | Ћеле Кула |
Нишекспрес | Последњи полазак | Повратак | |
18 | Ниш – Сићево | 15:15 | Са повратком |
19 | Ниш – Банцарево-Куновица | 18:00 | Са повратком |
20 | Ниш – Равни До | 15:45 | Са повратком |
20Л | Ниш – Островица | 17:15 | Са повратком |
21 | Ниш – Г.Студена | 18:00 | Спавање |
21Л | Ниш – Јелашница | 05:35 | Са повратком |
22 | Ниш – Вукманово | / | / |
23 | Ниш – Бербатово | / | / |
23Л | Ниш – Габровац манастир | 14:50 | Са повратком |
23К | Ниш – Вукманово – Бербатово | 17:05 | Спавање |
24 | Ниш – Доње Власе | 05:20 | Са повратком |
25 | Ниш – Д.Међ.-Чокот -Н. Село | 17:30 | Са повратком |
26 | Ниш – Лалинац | 17:30 | Са повратком |
33 | Ниш – Сечаница | 17:30 | Са повратком |
35 | Ниш – Бубањ Село (кружна) | 19:45 | Са повратком |
36 | Трг КА – Мрамор | 20:00 | Са повратком |
36Л | Ниш – Мраморски Поток | 15:55 | Са повратком |
37 | Ниш – Лазарево село | 15:45 | Са повратком |
39 | Ниш – Суповац – Сечаница | 18:15 | Са повратком |
Аррива Литас
Линија 2 | |
Време последњег поласка | Терминус |
19:55 | Бубањ |
20:02 | Д. Врежина 1 |
Линија 4 | |
Време последњег поласка | Терминус |
20:10 | Чалије |
19:57 | Бубањ |
Линија 5 | |
Време последњег поласка | Терминус |
20:00 | Железничка станица |
20:25 | Сомборска |
Арива | Последњи полазак | Повратак | |
14 | Ниш- Бреница | 18:00 | Са повратком |
14А | Ниш – Церје | 14:40 | Са повратком |
15 | Ниш-Кнез Село | 19:40 | Са повратком |
15Л | Трг К.А. – Г.Матејевац | / | / |
16 | Ниш-Јасеновик – Врело | 18:15 | Са повратком |
17 | Ниш – Ореовац | 15:40 | Са повратком |
17Л | Ниш – Г.Врежина | 14:05 | Са повратком |
Ћурдић
Линија 6 | |
Време последњег поласка | Терминус |
19:43 | Железничка станица |
20:16 | Скопска |
Линија 13 | |
Време последњег поласка | Терминус |
19:30 | Трг Краља Александра |
20:00 | Делијски Вис |
Ћурдић | Последњи полазак | Повратак | |
27А | Ниш – Трупале | / | / |
27Б | ПАС – Поповац | 15:30 | Са повратком |
28 | Ниш – Вртиште | 19:00 | Са повратком |
28А | Мезграја – Медошевац – Ниш | 06:05 | / |
28Б | Ниш – Чамурлија – Мезграја | 05:35 | / |
29 | Ниш -Топоница-Мезграја-Г.Трнава | 15:40 | Са повратком |
29А | Ниш – Вртиште – Г.Трнава | / | / |
30 | Ниш – Лесковик | 19:00 | Са повратком |
31 | Ниш – Хум | 17:40 | Са повратком |
32 | Ниш – Кравље | 15:30 | Са повратком |
32Л | Ниш- Палиграце | 13:25 | Са повратком |
Дирекција
Линија 34А | |
Време последњег поласка | Терминус |
19:20 | Аеродром |
Линија 34Б | |
Време последњег поласка | Терминус |
19:35 | Аеродром |
Линија 7 |
Време последњег поласка | Терминус |
20:15 | Калач Брдо |
19:45 | Сарајевска |
19:20 | Трг Павла Стојковића |
20:00 | Медошевац |
Линија 12 | |
Време последњег поласка | Терминус |
19:55 | Доњи Комрен |
20:20 | Његошева |
Komentari (0)